O nás

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Zaoberáme sa závesnými lávkami ktorým sa venujeme už desiaty rok našej existencie. To potvrdzuje našu profesionalitu ako aj skúsenosti v danom odvetví podnikania.

Naša spoločnosť má potrebné osvedčenie pre všetky tieto úkony vydané Technickou Inšpekciou SR ako aj vlastného školiaceho a revízneho technika. Zamestnávame technikov, pomocníkov, skladového technika na servis ale aj brigádnikov.

Sídlime v Košiciach ale pôsobíme na celom Slovensku ako aj v zahraničí:

  • Poľsko
  • Veľká Británia
  • Ukrajina
  • Nemecko
IF
roofcar2

Máme dostatok referencií ktoré vravia sami za seba. V posledných rokoch sme predali niekoľko desiatok kusov závesných lávok. Vlastníme tak isto niekoľko desiatok kusov závesných lávok ktorých prenájom prebieha počas celého roka a to hlavne počas stavebnej sezóny.

FIREMNÝ PROFIL

MDE s.r.o. je špecialista na permanentne závesné prístupové systémy určené pre novostavby a rekonštrukcie budov ako aj pre iné prebiehajúce projekty na Slovensku. Sme rodinný podnik na čele  s fasádnou prístupovou technológiou pričom od vzniku spoločnosti v roku 2005 sme poskytovateľmi bezkonkurenčnej služby v prenájme a predaji závesných lávok. 

MDE s.r.o. bola menovaná Belgickým výrobcom Sky Man ktorý nám udelili výhradné práva v zastupovaní spoločnosti na Slovensku. Sme vybavení a pripravený pre správu viacerých projektov naraz od koncepčného návrhu až po konečné uvedenie do prevádzky. Máme povesť postavenú na schopnosti realizovať zákazku “na kľúč” v čas a v rámci rozpočtu.

 

mono rail